banner producenci

tel. 664 935 059  

Sufity napinane zalety

Dlaczego sufit napinany ?

 • Już po kilku godzinach od wejścia ekipy możesz się cieszyć widokiem pięknego wnętrza, ponieważ technologia ta pozwala na ekspresowy montaż.
 • Niemal sterylna czystość podczas instalacji, oraz uporządkowanie wnętrza przez naszą ekipę, pozwoli Ci natychmiast korzystać z pomieszczenia, tak jakby to wszystko stało się za dotknięciem różdżki.

 • 10 lat gwarancji producenta na niezmienność barwy i kształtu

 • Nawet jeżeli Twój budynek zacznie osiadać, więźba zacznie się krzywić lub nastąpi trzęsienie ziemi czy tąpnięcie, twój sufit pozostanie nadal gładki i równy, bez rys, pęknięć i szczelin. Sufity napinane są odporne na wszelkie ruchy konstrukcji budynku.

 • W sufit napinany możesz strzelać z korka od szampana czy uderzać piłką. Sufity są elastyczne i odporne na uderzenia.

 • Niezależnie od wielkości sufitu, będzie on pozbawiony jakichkolwiek fałd, wybrzuszeń i innych nierówności. Jest to idealnie gładka powłoka rozpięta w Twoim pomieszczeniu.

 • Koniec problemów z brudnym sufitem. Antystatyczna powłoka to brak kurzu. Tłuste plamy od dymu czy pary, można łatwo zmyć ciepłą wodą z płynem do naczyń. Wystarczy to robić co kilka lat.

 • Dopóki nie znudzi Ci się kolor sufitu, pozostanie on niezmienny przez cały okres 12 lat. Po tym czasie może delikatnie blaknąć, ale jest to proces trwający kolejne kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat.

 • Jeżeli jednak będziesz chciał zmienić kolor lub strukturę, wymienimy Ci tylko „folię" a profile pozostaną te same, dzięki czemu znacznie obniżą się koszty takiej operacji, bez utraty jakości.

 • Czasami trudno się ustrzec przed nieprzewidywalnymi awariami takimi jak zalanie. Niewiele osób bierze pod uwagę możliwość przecieknięcia dachu, pęknięcia rury, czy zalania przez sąsiada.
  Sufit napinany stanowi idealną barierę, zapobiegając przedostaniu się wody do Twojego pomieszczenia.
  Nawet kilkaset litrów wody może spocząć na powłoce sufitu, zamiast na Twojej drewnianej podłodze, telewizorze i meblach.
  A co by było gdyby chodziło o sklep, restaurację czy hotel ?
  Wypompowanie wody i wysuszenie sufitu i stropu, to żaden problem dla naszego instalatora (a nawet możesz to zrobić sam).

 • Nawet jeżeli konstrukcja więźby czy stropu jest zbyt delikatna aby przyjąć obciążenie kilkuset kilogramów sufitu z płyt gipsowych (czy innego systemu sufitu podwieszanego) możesz sobie pozwolić na sufit napinany, który prawie nic nie waży.
  Nie spadnie Ci na głowę, a choćby nawet spadł, co z naszymi sufitami się jeszcze nigdy nie zdarzyło (choć z ich podróbkami i owszem), to na strachu by się skończyło.

 • Wymyśliłeś sobie niesamowicie oryginalne kształty sufitu, które trudno by było wykonać w „starej" technologii, a może chcesz zwykły prosty sufit „bez bajerow" . Niemal wszystko da się zrobić w technologii sufitów napinanych i praktycznie ogranicza nas tylko wyobraźnia projektanta (oraz oczywiście portfel inwestora)

 • Jeżeli chciałbyś mieć pewność że Twoja rodzina nie utraci zdrowia z powodu materiałów budowlanych zastosowanych w Twoim otoczeniu,
  sprawdź
  czy produkty te posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE nadany przez sprawdzoną instytucję badawczą a certyfikat dotyczy dokładnie tego typu zastosowania.

  Oferujemy wyłącznie sufity które uzyskały pozytywną opinie oraz są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa, dotyczącymi sufitów.

 • Niektóre sufity mogą świecić całą swoją powierzchnią, mogą zmieniać kolor, lub rozjaśniać się i ściemniać. Na sufitach tych może zostać nadrukowane dowolne zdjęcie. Efekt – niesamowity. Wrażenia – niepowtarzalne.

 • W sufitach napinanych, tak jak w każdym innym suficie, można zamontować dowolne oświetlenie, wentylacje, instalacje. Wymaga to przygotowania przez instalatora odpowiednich zawiesi, ale wszystko da się bez problemu wykonać.